Bezpyłowe, szybkie i sprawne frezowanie rowków pod ogrzewanie podłogowe - Kraków, Katowice, Kielce

Faq

 • Czy rozdzielacz jest konieczny?
  Jest to uzależnione od wielu czynników ale najczęściej tak gdy powierzchnia ogrzewani podłogowego wynosi kilkadziesiąt m2.
 • Chciałbym zmodernizować system grzewczy, do tej pory miałem tylko grzejniki. Czy mogę wykonać ogrzewanie podłogowe w mojej istniejącej nieruchomości/mieszkaniu/domu? Jakie warunki muszę spełnić?
  Oczywiście! A dzięki naszej unikalnej technologii frezowania jest to łatwe w wykonaniu. Jedynym wymaganiem jest wylewka betonowa o minimalnej grubości 40 mm. Późniejsza instalacja ogrzewania podłogowego nie stanowi już problemu dzięki naszej nowej technologii frezowania. Szczegółowe wymagania: W pomieszczeniach powinien być podkład o odpowiedniej twardośći, gładkości i równośći. Pomieszczenia, powinny być opróżnione, ewentualne dziury czy nierówności wylewki usunięte. Nawet jeśli wykonawcy starają się pracować starannie pod każdym względem, należy zaznaczyć, że praca będzie wykonywana ciężkim sprzętem dlatego wrażliwe elementy muszą być zabezpieczone (np. drzwi i futryny, parapety, wykończone ściany, szafki kuchenne itp.). Zalecamy wykonanie prac malarskich po zamontowaniu ogrzewania podłogowego.
 • Jak jest wykonywane podłączenie w mieszkaniu w stanie deweloperskim?
  Najpierw odłączamy i zaślepiamy przyłącza grzejników. Nowy rozdzielacza przyłączamy do istniejącej sieci zasilającej w mieszkaniu bez ingerencji na korytarzu.
 • W jakiego rodzaju posadzkach można frezować rowki pod ogrzewanie podłogowe?
  Zasadniczo w każdej wylewce cementowej i anhydrytowej, która ma minimalną grubość 40 mm można frezować. Jest też możliwość frezowania bezpośrednio w płytkach przyklejonych do wylewki.
 • Jak ogrzewanie podłogowe wpływa na zdrowie?
  Ogrzewanie płaszczyznowe zapewnia niemal idealny rozkład temperatury w pomieszczeniu, co zapewnia komfortowo „ciepłe stopy i zimną głowę” . Uprzedzenie „grubych stóp” jest passé ze względu na bardzo niskie temperatury powierzchniowe w dzisiejszych czasach. Według badań Europejskiego Stowarzyszenia Flebologicznego ogrzewanie podłogowe nie stanowi absolutnie żadnego czynnika ryzyka, nawet dla osób z chorobami żylnymi. Niska różnica temperatur między powierzchnią grzewczą a powietrzem w pomieszczeniu zapobiega powstawaniu przeciągów termicznych. Prędkości powietrza są zatem w idealnym zakresie poniżej 0,1 m/s. Alergia na kurz domowy, nie, dziękuję: przy ogrzewaniu powierzchniowym w powietrzu wiruje znacznie mniej kurzu. Ogrzewanie podłogowe zmniejsza wilgotność posadzki , a tym samym pozbawia środowiska ...
 • Jak właściwie przebiega wykonanie ogrzewania podłogowego z wykorzystaniem technologii frezowania?
  W wyfrezowany kanał rozkładana jest rura grzewcza. Po rozłożeniu zaciągamy klejem powstałe rowki. Zostaje podłączenie rur do rozdzielacza i rozdzielacza do instalacji zasilającej.
 • Czy podczas frezowania rowków się pyli?
  Praca jest bezpyłowa dzięki zastosowaniu nowoczesnego sprzętu podłączonego do przemysłowych odkurzaczy
 • Skąd będę wiedział ile ma być obiegów i jak rozmieścić rowki?
  Maksymalna wielkość pętli jest ściśle określona normami. Montażysta na miejscu przedstawia możliwości.
 • Ile trwa frezowanie rowków w mieszkaniu?
  Doświadczona ekipa jest w stanie wyfrezować do 100 m2 dziennie.
 • Z jakiego źródła zasilania może korzystać ogrzewanie podłogowe?
  Ogrzewanie płaszczyznowe może być podłączone pod każdą instalację grzewczą.

Didn’t Find Your Answer?

Submit your question

  Awesome Image